مجله علمی آموزشی و سرگرمی
10 شغل پر درآمدی که در سال 2015 - 2016 باید دنبالشان بگردید
شنبه 25 اردیبهشت 1395 ساعت 11:38 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست سعید ندایی | ( نظرات )

شاید برای شما که این مطلب را می خوانید مهم باشد که چه شغلی را در آینده خواهید داشت. برای انتخاب یک شغل مناسب یا رشته دانشگاهی مناسب که منجر به شغلی پر درآمد شود باید آینده نگر بود و پیشرفت های حاصل از علوم و مشاغل مختلف را در نظر داشت. در سال 2015 و 2016 مشاغلی مطرح شدند که ارزش سرمایه گذاری روی آنها بیشتر شده است و تقاضا برای داشتن این شغل ها رو به افزایش بوده است. 
سایت صد مجله سعی کرده است که 10 شغل پر درآمد و در حال رشد و آینده دار در سال 2015 و 2016 را معرفی شود.
به سراغ این مشاغل می رویم:

1- توسعه دهندگان نرم افزار:

آموزش های مورد نیاز: مدرک کارشناسی یا تجربه علمی در این زمینه
چشم انداز شغلی: این شغلی است که امروز ما را تشکیل داده است. بدون شک نرم افزار ها همه ما را احاطه کرده اند و در شکل گیری شخصیت ما نقش موثری دارند. و بسیاری از انسان ها به این موجودات مجازی وابسته شده اند.کارشناسان پیش بینی می کنند این شغل در 10 سال آینده رشدی 23 درصدی خواهد داشت.
انقلاب رو به رشدی که در گوشی های تلفن همراه ایجاد شده آینده این صنعت را تضمین می کند. این شغل در حال پیشرفت آینده جهان را خواهد ساخت.

درآمد متوسطی که در سال 2015 - 2016 انتظار می رود: 90،000 دلار

2 - روانشناسان سازمانی:

آموزش های مورد نیاز:  مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی
چشم انداز شغلی: تقاضا برای این شغل در چند سال گذشته افزایش یافته است و کارشناسان پیش بینی میکنند که در 10 سال آینده تقاضا برای این شغل 26 درصد افزایش خواهد یافت. این روزها درک سازمانها و کارخانجات از این علم بالا رفته و همچنین فضای رقابتی بین شرکت ها و نیاز بیشتر کارکنان به این تخصص موجب افزایش تقاضا برای این شغل شده است.

درآمد متوسطی که در 2015 - -2016 انتظار میرود: 80،330 دلار

3- مشاوران مالی شخصی

آموزش های مورد نیاز: مدرک کارشناسی
چشم انداز شغلی: تقاضا برای این شغل رو به افزایش است. مردم می خواهند بدانند که پولی که دارند را کجا باید سرمایه گذاری کنند تا سود بیشتری عایدشان شود. و این کار یک متخصص مشاوره مالی است. کارشناسان پیش بینی می کنند تقاضا برای این شغل در 10 سال آینده به لطف ثروتمندان بازنشسته 30 درصد افزایش خواهد داشت.

در آمد متوسط مورد انتظار در سال 2015-2016 : 67،520 دلار

4- محققان نظرسنجی:
آموزش های مورد نیاز: مدرک کارشناسی ارشد
چشم انداز شغلی: این شغل، شغلی جدید است. البته در جوامع غربی بیشتر کاربرد دارد تا ایران. در این شغل باید تلاش کنید که اطلاعات و آمار مناسبی از تقاضا ها برای تولید و فروش را برای کار فرمایان پیدا کنید و کسانی هستند که بابت این کار به شما حقوق می دهند. کارشناسان غربی پیش بینی می کنند که تقاضا برای این کار تا سال 2022 حدود 18 درصد افزایش داشته باشد.

در آمد متوسط مورد انتظار در سال 2015-2016: 45،050 دلار

5- طراح وب
آموزش های مورد نیاز : مدرک لیسانس - تجربه عملی به اندازه کافی برای ورود به این شغل کافیست.
چشم انداز شغلی : با توجه به آمار ارائه شده توسط Magicdust ، یک شرکت سرویس کامل بازاریابی اینترنتی ، اشتغال در این زمینه به رشد بیش از 20 درصد در 10 سال آینده خواهد رسید، و طراحان وب، به ویژه آنهایی که بسیار حرفه ای هستند، از رشد مداوم تقاضا برای خدمات و همچنین دستمزدشان در این زمینه لذت خواهند برد. با وجود این، حتی امروز طراحی وب بسیار بیشتر از آنچه در 10 سال پیش بود، پیشرفت کرده است. علاوه بر طراحی سایت این شغل شامل کارهای به ظاهر نامرتبط ، مانند بازاریابی ایمیلی نیز می شود.
دستمزد متوسط مورد ​​انتظار در سال 2015-2016 : 62،500 دلار
6- مهندسین محیط زیست
آموزش های مورد نیاز : مدرک لیسانس
چشم انداز شغلی : جهان به طور پیوسته بیش از پیش از مشکلات زیست محیطی صدمه می بیند. این به این معنی است که کار کردن روی راه حل های جدید در این زمینه به یک میدان کاری رو به رشد برای چند دهه آینده تبدیل خواهد شد. در حال حاضر انتظار می رود این کار  رشدی 15 درصدی در دهه آینده داشته باشد ، اما توجه رو به رشد به این فن آوری های محیط زیست گرا بدان معنی است که این رقم به احتمال زیاد حتی به بالاتر از این هم خواهد رسید.
دستمزد متوسط مورد ​​انتظار در سال 2015-2016 : 80،890 دلار

7- دستیاران پزشکی
آموزش های مورد نیاز : دیپلم
چشم انداز شغلی : همه حرفه های مربوط به دارو با روند رو به رشد سریع همراه هستند. شاید یک حرفه کمتر پر زرق و برق از برخی ، این کار با رشدی 29 درصدی تا سال 2022 روبرو خواهد بود، و حتی در حال حاضر مهمترین عرضه و تقاضا را دارد.
دستمزد متوسط مورد ​​انتظار در سال 2015-2016: 29،370 دلار

8- مربیان ورزشی
آموزش های مورد نیاز : مدرک لیسانس
چشم انداز شغلی: انتظار می رود این شغل تقریبا 30 درصد در پنج سال آینده افزایش یابد. این قطعا یک شغل مناسب برای کسانی است که علاقه مند به ورزش اند اما از دنبال کردن آن به عنوان یک حرفه ناتوانند و یا تمایلی ندارند به عنوان یک ورزشکار حرفه ای کار کنند.
دستمزد متوسط مورد ​​انتظار در سال 2015-2016 : 42،690 دلار

9- دستیاران شخصی و مراقبت در منزل
آموزش های مورد نیاز : صدور گواهینامه استاندارد از دولتی به دولت دیگر متفاوت است.
چشم انداز شغلی : برای مثال جمعیت ایالات متحده به طور پیوسته با افزایش سن مواجه است، که این بدان معنی است که تقاضا برای افراد حرفه ای در مراقبت از افراد مسن و بیماران در حال افزایش است. در نتیجه، دفتر آمار کار رشدی باور نکردنی یعنی 48 درصد تا سال 2022 را پیش بینی می کند.
دستمزد متوسط مورد ​​انتظار در سال 2015-2016 : 20،820 دلار . با این حال ، اگر هیچ هجوم رسانه ای از متخصصان جدید در این حوزه صورت نگیرد ، تقاضا به بیشتر از عرضه خواهد رسید، و حقوق و دستمزد این کار به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

10- مهندسان زیست پزشکی
آموزش های مورد نیاز : مدرک لیسانس .
چشم انداز شغلی: مهندسان پزشکی نخبگان پژوهشی حرفه پزشکی و توسعه دهندگان راه حل های جدید در مراقبت های پزشکی ، هستند. آنها از احترام و حقوق بالا لذت می برند. امروز بشر بیش از پیش در رابطه با حفظ و ارتقاء سلامت عمومی مردم پیشرفت کرده است، و بهبود تکنولوژی در این زمینه در سال های آینده مهم تر خواهد بود. انتظار میرود تقاضا برای مهندسان زیست پزشکی با افزایشی 27 درصدی در 10 سال آینده روبرو شود.
دستمزد متوسط مورد ​​انتظار در سال 2015-2016 : 86،960 دلار

این مشاغل ممکن است از بسیاری جهات متفاوت باشند، برخی معتبر تر هستند ، برخی از آنها کمتر معتبرند و شاید در ایران معتبر نباشند. با این حال، در یک چیز مشترک اند. آنها در حال  افزایش تقاضا در سال های آینده هستند و در حال حاضر اگر شما هنوز دانش آموز یا دانشجو هستید و یا به دنبال تغییر شغلید، انتخاب بسیار مناسبی هستند.

گرد آوری و ترجمه: سعید ندایی
برگرفته از: www.lifehack.org
کپی برداری از این مطلب بدون ذکر نام نویسنده و لینک به سایت صد مجله ممنوع است.

بیشتر بخوانید:
           
               

بسته بزرگ اشتغال زایی و کسب درآمد

       
                   
               
             
               

کلکسیون ارزشمند 7 مجموعه اشتغال زا متفاوت در یک مجموعه

                 

از همین امروز موفقیت و میلیونر شدن را آغاز کنید !

                          

قابل پخش در تمامی دستگاههای خانگی و کامپیوتر

       

بیش از 80 ساعت ویدیو آموزشی فارسی

             
           
   
           
               

بسته بزرگ اشتغال زایی و کسب درآمد

       
                   
               
             
               

کلکسیون ارزشمند 7 مجموعه اشتغال زا متفاوت در یک مجموعه

                 

از همین امروز موفقیت و میلیونر شدن را آغاز کنید !

                          

قابل پخش در تمامی دستگاههای خانگی و کامپیوتر

       

بیش از 80 ساعت ویدیو آموزشی فارسی

             
           
59000 تومان
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
نویسندگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic